TARİHÇEMİZ

1970'LERDE BAŞLADI

Firmamız, Manavgat Halk Pazarında tüm olanaksızlıklara rağmen Yılmaz Manav olarak 1970 yılında kurulmuştur. Yılmaz Manav, bu serüvenine tecrübelerini katlayarak Manavgat’ta köklü ve güçlü bir firma olarak sektördeki yerini almıştır. Bu başarının temelinde müşterilere verdiği güven ve kaliteli hizmet yer almaktadır.

 

40 yıllık köklü bir firma olarak 1970’den bu yana hizmet kalitesini ve standartlarını sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışla hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

 

Kaliteyi tecrübeyle harmanlayıp 40 yıllık tecrübemizle değerli müşterilemizin hizmetindeyiz.

 

 

 

 

 

YILMAZ MANAV

Yılmaz Manav’ın başarı hikayesi, Manavgat Halk pazarında; 40 yıl öncesinde başlamıştır. Dört girişimci ve yenilikçi iş adamının öncülüğünde gelişen Yılmaz Manav tüm olanaksızlıklara rağmen zorlukları başarıya dönüştürerek bu günlere gelmiştir.

Yılmaz Manav adındaki şubemizde sebze ve meyve çeşitlerinin yanı sıra organik ürünler, ananas, kivi, avakado gibi birbirinden farklı tropikal meyveleri ve reçel, turşu, baharat gibi ürünleri bulma imkanına sahip olan müşterilerimiz, istedikleri ürünü seçebilmenin ve aynı ürünü her zaman aynı kalitede bulabilmenin avantajlarını yaşıyor. Uzun yıllardan günümüze kadar kendimizi sürekli yenileyerek oluşturduğumuz sebze ve meyve kültürümüzü daha da uzun yıllar taşıma isteğimiz, sizlerin takdir ve samimi desteği ile profesyonel görev anlayışına dönüşmüştür. Yüksek kalite, doğru zamanlama, uygun fiyat ve hızlı servis özelliklerimizle vizyonumuzu sürekli kılmayı amaçlıyoruz.

Şuan Yılmaz Manav hizmetlerine Demokrasi Bulvarı Güllük Caddesi No:4/A adresinde bulunan dükkanıyla devam etmektedir.

Tel: 0(242) 746 21 75

4A SEBZE MEYVE

4A Sebze Meyve A.Ş. şirketi olarak, 1970’den beri değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sektördeki tecrübemizin verdiği güvenle müşterilerimize daha iyi kaliteyi sunmak adına çalışmalarımız hiç durmaksızın devam etmektedir.

Amacımız; içinde bulunduğumuz turizm bölgesinde saygın otel, tatil köyü ve butik işletmelerinin şirket kalitelerine ve amaçlarına daha uygun hizmet vermektir. Ekonomi, hijyen ve kalite kardeşliğine önem veren firmamız, kaliteyi tecrübeyle harmanlayıp siz müşterilerimizin hizmetine sağlıklı sebze ve meyveler sunmayı çalışma prensibi edinmiştir. Meyve ve sebzelerin, üretimden tüketime uzanan yolculuğunda önemli bir yere sahip olan firmamız bu süreci sağlıklı ve sistemli bir şekilde yönetebilecek gerekli teknik alt yapıya sahip uzman kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. 1500 m2 kapalı alana sahip olup, ürünleri her daim muhafaza edecek soğuk hava depomuzla ürün seçme ve paketleme olanağımızla, sizlere hizmette sınır tanımıyoruz. Manavgat merkezde açtığımız şubemiz ile perakende sebze ve meyve satışımız mevcuttur. 

4A Sebze Meyve olarak doğru, kaliteli ve güvenli hizmet ile doğanın sunduğu güzellikleri dalındaki tazeliğinde sizlere sunmaktayız.