4A Sebze Meyve olarak doğru, kaliteli ve güvenli hizmet ile doğanın sunduğu güzellikleri dalındaki tazeliğinde sizlere sunmaktayız.

Hakkımızda

Kaliteyi tecrübeyle harmanlayıp 40 yıllık tecrübemizle değerli müşterilemizin hizmetindeyiz.

Yılmaz Manav Ailesi

KALİTE VE GÜVENCE

Sağlıklı olmak bir insanın en temel ihtiyacı ve hakkıdır. Gıda ürünleri ise sağlığımızı en kolay etkileyecek etmenlerin başında gelir. Dolayısıyla gıda ürününün güvenliği, ürünü kullanan tüketicinin mutlak bir talebidir. 

ISO 22000:2005 gıda zincirindeki faaliyetler boyunca mevcut ve potansiyel tehlike analizi ile belirlenmesi, kontrol önlemlerinin belirlenmesini, uygulanmasını, izlenmesini, sonuçlarının değerlendirilmesini ve analizini, iyileştirilmesini, iç ve dış şartlardaki değişiklikler doğrultusunda güncellenmesini talep eder. Şirketimiz ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi belgelidir ve bu belge ile ürün kalitemizi ve güvenliğini garanti ediyoruz. Ürün alımından müşteriye sevk edilmesine kadarki aşamalarda görev alan personelin tümü hijyen kuralları çerçevesinde görevlerini yerine getirmekte, ürün işleme ve paketleme esnasında bone, eldiven ve maske kullanılmaktadır. 

Tarladan gelen ürünler bekletilmeksizin müşteri talebine göre işlenerek, anti bakteriyel zemin özelliğine sahip frigo firik araçlarla soğuk zincir kırılmadan, ürünler besin değerini ve tazeliğini kaybetmeden müşteriye teslim edilir. Ürünlerimiz kritik kontrol noktalarında, gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Haşere ve kemirgen mücadelesi ile ilgili rutin ilaçlama, kontrol ve kayıtlar sözleşmeli ilaçlama firması tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. İşletme içinde kullanılan suyun mikrobiyolojik ve kimyasal analizlerinin yanı sıra çeşitli ürünler düzenli periyotlarda analiz yapılıp kayıt altına alınmaktadır. İşletme içinde temizlik ve dezenfeksiyonda kullanılan tüm deterjan ve dezenfektanlarda tescillenmiş ve güvenilir markalar tercih edilmektedir. Sağlığınızı, ürününüzü ve ürünümüzü riske atmayız! İş süreçlerimizin tamamında hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun, iş alanında eğitimli ve uzman kadroyla yol almaktayız.

BİR BAŞARI HİKAYESİ

4A Sebze Meyve A.Ş. şirketi olarak, 1970’den beri değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız; 1970 yılında Manavgat Halk pazarında, tüm olanaksızlıklar arasında Yılmaz Manav olarak kurulmuş olup; 40 senedir Manavgat’ta köklü ve güçlü bir şekilde dalında ilerlemektedir. Sektördeki tecrübemizin verdiği güvenle müşterilerimize daha iyi kaliteyi sunmak adına çalışmalarımız hiç durmaksızın devam etmektedir.

Amacımız; içinde bulunduğumuz turizm bölgesinde saygın otel, tatil köyü ve butik işletmelerinin şirket kalitelerine ve amaçlarına daha uygun hizmet vermektir. Ekonomi, hijyen ve kalite kardeşliğine önem veren firmamız, kaliteyi tecrübeyle harmanlayıp siz müşterilerimizin hizmetine sağlıklı sebze ve meyveler sunmayı çalışma prensibi edinmiştir. Meyve ve sebzelerin, üretimden tüketime uzanan yolculuğunda önemli bir yere sahip olan firmamız bu süreci sağlıklı ve sistemli bir şekilde yönetebilecek gerekli teknik alt yapıya sahip uzman kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. 1500 m2 kapalı alana sahip olup, ürünleri her daim muhafaza edecek soğuk hava depomuzla ürün seçme ve paketleme olanağımızla, sizlere hizmette sınır tanımıyoruz. Manavgat merkezde açtığımız şubemiz ile perakende sebze ve meyve satışımız mevcuttur. 

Yılmaz Manav adındaki şubemizde sebze ve meyve çeşitlerinin yanı sıra organik ürünler, ananas, kivi, avakado gibi birbirinden farklı tropikal meyveleri ve reçel, turşu, baharat gibi ürünleri bulma imkanına sahip olan müşterilerimiz, istedikleri ürünü seçebilmenin ve aynı ürünü her zaman aynı kalitede bulabilmenin avantajlarını yaşıyor. Uzun yıllardan günümüze kadar kendimizi sürekli yenileyerek oluşturduğumuz sebze ve meyve kültürümüzü daha da uzun yıllar taşıma isteğimiz, sizlerin takdir ve samimi desteği ile profesyonel görev anlayışına dönüşmüştür. Yüksek kalite, doğru zamanlama, uygun fiyat ve hızlı servis özelliklerimizle vizyonumuzu sürekli kılmayı amaçlıyoruz.

Yılmaz Manav Ailesi